Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Banim Dhe Investim!!! - 35m2

Furnished

88,000€

82,000€

  • Rruga Frang Bardhi
  • 206
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB117312 - Prane Kristal Center Shitet Garsoniere Perfekte Per Banim Dhe Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te pajisur me ashensore. Apartamenti ka siperfaqe totale 35m² nga ku 31m² eshte siperfaqe neto dhe 4 m² siperfaqe e perbashket dhe organizohet nga nje ambient i rregullt ndenje me kend gatimi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte investuar totalisht duke filluar nga instalimet elektrike, hidraulike, parket, dyer-dritare, tualeti i ri si dhe mobilimi cilesor i sapo vendosur. Orientimin e ka Perendim cka mundeson diell dhe drite natyrale gjate gjithe dites. Vendndodhja eshte vlera tjeter e shtuar e ketij apartamenti i cili ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu dhe nje super opsion per investim duke konsideruar kerkesat e shumta per qira. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 35m2
Status
Active
Property Type Studio apartment
Floor 4
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Frang Bardhi
Construction Year 2008
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Furnished West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

91,500€

94,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Garsoniere Ideale Per I... - 51m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet garsoniere ideale per ivestim. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim te nje kompleksi te...

79,000€
Cmim i diskutueshem

88,000€

Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Ba... - 35m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Prane Kristal Center, Shitet Garsoniere Perfekte Per Banim Dhe Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe te pajisur me ash...

85,000€
Cmim i diskutueshem
Afer Xhamise Se Tabakeve, Shitet Garsoniere, Me Orienti... - 40m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Garsonierea ndodhet ne katin e 5-...