Tek Emerald Center, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! - 79m2

Unfurnished
142,500€

  • Rruga 5 Maji
  • 83
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB117241 - Emerald Center Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te rezidences Emerald Center ideuar per te qene nje godine multifunksionale ku kater kate jane qender tregtare, tre kate parkim si dhe disa kate banim. Rezidenca Emerald dallohet per cilesine superiore te ndertimit ku vihet re fasada e ventiluar, rifiniturat cilsore, sistemet hidraulike dhe elektrike nga firmat me prestigjoze, vetrata triplex termike, ashensor schindler shume te shpejt, sistem kondicionimi multisplit etj. Apartamenti ka siperfaqe bruto totale prej 79.2 m2 dh neto 68.9 m2 dhe organizohet ne koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve sallonin e ndenies bashke me kendin e gatimit, dhome gjumi me dalje ne ballkon, tualet. Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron t gjitha facilitet e mundshme per nje jetese sa me komode dhe mundesi shume e mir per investim duke u dhene me qera mujore ose ditore. Prona eshte aktualisht ne proces hipotekimi.Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 79m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj
Street Rruga 5 Maji
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Parking Opportunity South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
137,000€
Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mun... - 68m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi Ideale Investimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertim te ri 11 katesh, te mi...

152,000€
Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Aparta... - 90m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga e Ullishtes

Okazion Kleringu! Tek Palladium Rezidence Shitet Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshem!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te godines, me siperfaqe bru...

150,000€
Tek Fillimi I Ish Tregut Elektrik, Shitet Super Apartam... - 65m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek ish Tregu Elektrik prane Njesise Bashkiake nr. 2 shitet apartament 1+1 i bollshem. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka siperfaqe neto te hipot...