Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar Dhe Pamje Te Lire!!! - 89m2

Furnished
188,000€

  • Rruga Haxhi Hysen Dalliu
  • 260
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB117226 - Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Arreduar Totalisht Me Arkitekt Dhe Pamje Te Lire! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate(te fundit) te nje pallati te ri i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe bruto 89 m2 dhe siperfaqe neto 80 m2 dhe organizohet ne sallonin e ndenies bashke me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe nje ballkon ku ka dalje salloni dhe njera nga dhomat e gjumit. Apartamenti eshte investuar nga e para ku vihet re parketi, instalimet elektrike dhe hidraulike, ndricimi led dhe punimet e gipsit, mobilimi modern, elektroshtepiaket nga markat me prestigjoze, kondicioner inverter ne cdo dhome etj. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja dhe Jugu cka i mundeson ndricim natyral. Vendodhja e apartamentit eshte nje pike tjeter e forte e tije, i ndodhur te prokuroria e Tiranes me dalje te shpejt ne disa nga rruget kryesore si rruga e Durresit, Unaza e Vogel, Zogu i Zi, Qendra etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode si dhe nje investim te sigurt per sa i perket qeradhenies. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne kete prone fantastike kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 89m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Haxhi Hysen Dalliu
Construction Year 2010
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaqe...

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me V... - 141m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti 61

Prane Inxhinieris Se Ndertimit Shitet Apartament 2+1 Me Verand!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga 6 katet te nje pallati te mireadministruar me a...

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...