Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 162m2

Furnished
252,000€

  • Rruga Kroit
  • 391
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFPB117082 - Te Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 3+1+2 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor pjese e Rezidencs Mateo. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 162 m2 dhe organizohet ne koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambientve, sallonin e ndenies me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare, dy ballkone. Apartamenti ka pamje te hapur nga gjelberimi i kopshtit zoologjik dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat per te gjitha facilitetet qe ofron per nje jetese sa me komode si ajri i paster, afersia me unazen dhe liqenin artificial per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 162m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Kroit
Construction Year 2015
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Storehouse Toilet with Window Furnished East Orientation View Garage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
257,500€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacio... - 101m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrj...

260,000€
Prane Liqenit, Shitet Super Apartament Luksoz 2+1 I Sap... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Midis zones se kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate shitet super apartament 2+1 luksoz me strukture te rregullt dhe sapo i investuar totalisht. Apa...

245,000€
Te Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 111m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Te Kompleksi Delijorgji Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapsira Te Bollshme!! Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin...