Ne Sarande, Buze Detit, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ionian Bay Luxury Resort!!! - 86m2

Unfurnished
225,000€

  • Rruga Butrinti
  • 103
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB117030 - Ne Sarande, Buze Detit, Shitet Super Apartament 1+1 Ne Ionian Bay Luxury Resort!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje prej resorteve me luksoze buze detit Jon ne qytetin e Sarandes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 86.41 m2 dhe 73.57 m2 siperfaqe neto dhe organizohet nga korridori hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenies me pamje fantastike nga deti, dhoma gjumi me garderobe dhe nje tualet. Rezidenca eshte aktualisht ne faze perfundimtare dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2024. Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDeal (+355) 0 67 403 2997.

Property Details

Total Area 86m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Saranda
Street Rruga Butrinti
Construction Year 2024
Total Building Floors 5

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Not furnished East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

220,000€
Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Apartament 1+1 M... - 187m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Ne Kompleksin Turquoise Marina, Shitet Apartament 1+1 Me Bahce Dhe Post Parkimi Me Mundesi Me Keste!!! Apartamenti ka siperfaqe 69.9m² dhe 116,43m2 es...