Ne Sarande, Buze Detit, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ionian Bay Luxury Resort!!! - 104m2

Unfurnished
270,000€

  • Rruga Butrinti
  • 46
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFPB117029 - Ne Sarande, Buze Detit, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ionian Bay Luxury Resort!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje prej resorteve me luksoze buze detit Jon ne qytetin e Sarandes. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103.73 m2 dhe 88.32 m2 siperfaqe neto dhe organizohet nga korridori hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenies me pamje fantastike nga deti, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Rezidenca eshte aktualisht ne faze perfundimtare dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2024. Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDeal (+355) 0 67 403 2997.

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Saranda
Street Rruga Butrinti
Construction Year 2024
Total Building Floors 5

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

103,000€
Ne Sarande, Prane Portit Te Jahteve, Shitet Apartament... - 79m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve Shitet Apartament 2+1 ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe.Objekti eshte ne faze suvatimi dhe pritet te perfundoje shum...

270,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande Te Bol... - 410m2
Ali Demi - Rruga Ali Demi

Ne Zonen e Ali Demit tek Kompleksi Vindi shitet Apartament 2+1+2 tualete me verande fastastike. Apartamenti me siperfqe totale 410 m2, neto 85.94 m2...

259,000€

270,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tot... - 112m2
Komuna e Parisit - Rruga Skënder Luarasi

Ne Komunen e Parisit, Shitet Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 112 m2 ndodhet ne katin e 10, te nje ndertimi te...