Ne Sarande, Buze Detit, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ionian Bay Luxury Resort!!! - 82m2

Unfurnished
238,000€

  • Rruga Butrinti
  • 65
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB117005 - Sarande Buze Detit Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ionian Bay Luxury Resort!!! Apartamnti ndodht ne katin e trte te nje prej resortve m luksoz buz detit Jon ne qytetin e Sarandes. Apartamenti ka nj siperfaq totale prj 82.17 m2 dhe 69.96 m2 siperfaqe neto dhe organizohet nga koridori hyres i cili ben shperndarjen e ambinteve, salloni i ndenis me pamje fantastike nga deti, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Rezidenca eshte aktualisht ne faze perfundimtare dhe pritt te prfundoj brnda vitit 2024.Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDeal (+355) 0 67 403 2997.

Property Details

Total Area 82m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Saranda
Street Rruga Butrinti
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...

242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 207m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...