Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! - 104m2

Unfurnished
320,000€

  • Rruga Perivolo
  • 118
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB117002 - Te Kompleksi Santorini Ne Dhermi Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga sheshet dhe hapsirat e gjelberuara te kompleksit si dhe pishines verore. Kompleksi Santorini ndodhet shume afer detit ne nje prej plazheve me te bukura te bregdetit Jon si eshte ai i Drimadhesit. Apartamenti ka nje siperfaqe total prj 103.8 m2 dhe organizohet nga salloni i ndenies, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje verande e bollshme, bashke me apartamentin i perfshire ne cmim eshte dhe nje post parkimi. Rzidenca eshte n fazat fundit te ndertimit aktualisht po behn shtrimt dyshemve dhe patinimet dhe shume shpejt nis banimi. Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDeal (+355) 0 67 403 2997.

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Vlore
Street Rruga Perivolo
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda Garage More than one Balcony Balcony Invested Recently Not furnished East Orientation West Orientation North Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

359,000€
Tek Kompleksi Santorini, Ne Dhermi Shitet Penthouse Fan... - 113m2
Vlore - Rruga Perivolo

Ne nje nga komplekset me te bukura te bregdetit shitet super Penthouse me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe te fundit te njerit pr...

310,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+P... - 118m2
Kompleksi Delijorgji - Rruga e Kavajës

Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Super Apartament 2+1+Post Parkimi, Totalisht I Investuar. Apartamenti me siperfaqe 118 m2 ndodhet ne katin e 3, te nj...

315,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndert... - 105m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Faik Konica

Tek Rruga e Elbasanit prane Juvenilja Castello shitet apartament 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi te ri shume cilesor...