Te Kompleksi Santorini, Ne Dhermi, Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! - 104m2

Unfurnished
320,000€

  • Rruga Perivolo
  • 144
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB117002 - Te Kompleksi Santorini Ne Dhermi Shitet Super Apartament 2+1 + Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga sheshet dhe hapsirat e gjelberuara te kompleksit si dhe pishines verore. Kompleksi Santorini ndodhet shume afer detit ne nje prej plazheve me te bukura te bregdetit Jon si eshte ai i Drimadhesit. Apartamenti ka nje siperfaqe total prj 103.8 m2 dhe organizohet nga salloni i ndenies, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje verande e bollshme, bashke me apartamentin i perfshire ne cmim eshte dhe nje post parkimi. Rzidenca eshte n fazat fundit te ndertimit aktualisht po behn shtrimt dyshemve dhe patinimet dhe shume shpejt nis banimi. Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDeal (+355) 0 67 403 2997.

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Dhermi
Street Rruga Perivolo
Construction Year 2023
Total Building Floors 3

Features

Residential Property Veranda Garage More than one Balcony Balcony Invested Recently Not furnished East Orientation West Orientation North Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
320,000€
Ne Vlore, Tek Uji I Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Su... - 106m2
Vlore - Rruga Dhimitër Konomi

Ne Vlore, Tek Uji i Ftohte, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje godine me ashensor dhe ka nje si...

320,000€
Te Liqeni I Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet... - 172m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh te...