Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! - 115m2

Furnished

500€ / month

450€ / month

  • Rruga Teodor Keko
  • 124
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFPB116903 - Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodht ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashnsor dhe i mireadministruar. Apartamenti ka siperfaq total prej 115m² dhe organizohet ne sallonin e bollshem bashke me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti sapo eshte investuar dhe mobiluar ku vihet re fasadat termike triplex, instalime elektrike dhe hidraulike, mobilimi totalisht i ri i paperdorur me pare, etj. Pika e forte e ketij apartamenti eshte vendndodhja me akses buze Unazes se Re si dhe pamja e lire qe ofron drejt Qendres se qytetit. Gjithashtu, zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme si linja trasporti publik, bar restorante, banka, qender shendetsore, etj. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 10
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Teodor Keko
Construction Year 2012
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

E RE
131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Mundesi Pagese Me Kes... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

E RE
500€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kat...