Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 75m2

Furnished
550€ / month

  • Rruga Myslym Shyri
  • 127
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB116803 - Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 5 katesh egzistues, pa ashensor. Apartamenti jepet me qira i mobiluar si ne foto dhe organizohet ne sallonin e ndenjes me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat per shkak te faciliteteve qe ofron. Zona ofron gjithashtu dhe mundesi parkimi pa pagese duke patur karten e rezidentit. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 75m2
Status
Rented
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
650€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji Jeper Apartament 2+1 Me Qira Totalisht I Mob... - 100m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji Jepet Me Qira Apartament 2+1 i Mobiluar Totalisht Bashk Me Post Parkimi !!! Apartamenti Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashens...

400€ / month

500€ / month

Ne Fillim Te Freskut, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fillim Te Freskut Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totaliosht I Investuar!! . Apartamenti ka siperfaqe totale 124m2 dhe organizohet ne nje korrid...

E RE
650€ / month
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 117m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kopshti Botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2, me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet na katin e 4 te nje pallati 6 katesh te mireadm...