Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2023!!! - 98m2

Partialy Furnished
700€ / month

  • Rruga Hasan Alla
  • 112
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFPB116802 - Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2023!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri, te sapo perfunduar dhe me punime cilesore, i pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenies me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njeri prej te cileve me dritare dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe duke patur fasada te medhaja xhami i mundesojne ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti jepet vetem me kondrabufe dhe eshte i pershatatshem per zyra ose banim. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 98m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Hasan Alla
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

800€ / month
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Te Kopeshti Botanik Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministru...