Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2023!!! - 98m2

Partialy Furnished
700€ / month

  • Rruga Hasan Alla
  • 112
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFPB116802 - Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te 2023!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri, te sapo perfunduar dhe me punime cilesore, i pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenies me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ku njeri prej te cileve me dritare dhe ballkoni. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe duke patur fasada te medhaja xhami i mundesojne ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Apartamenti jepet vetem me kondrabufe dhe eshte i pershatatshem per zyra ose banim. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 98m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Hasan Alla
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

700€ / month
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...

750€ / month
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...