Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! - 120m2

Unfurnished
420,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 505
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB116285 - Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 katshe. Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" ka nje pozicion stratgjik buze Bulevardit Gjergj Fishta dhe karakterizohet nga cilesi e larte e ndertimit dhe arkitektura unike. Ndertim premium per qytetin e Tiranes eshte i nderthurur me njesi sherbimesh komerciale, ambiente per zyra si dhe apartamente. Apartamenti ka siperfaqe totale: 120m2 prej te cilave: 80m2 jane siperfaqe e brendshme, 14m2 siperfaqe verande e gjelberuar dhe 26m2 siperfaqe e perbashket. Apartamenti organizohet ne koridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenies bashke me kendin e gatimit te cilet kane dalje ne veranden fantastike me pamje te lire, dy dhoma gjumi si dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte nga jug lindja dhe fasadat e medha te xhamit i mundesojne ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Bashke me apartamentin shitet dhe nje post parkimi me cmim ekstra 60.000 euro. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 120m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2023
Total Building Floors 24

Features

Residential Property Veranda Garage Elevator Balcony Invested Recently Parking Opportunity Not furnished South Orientation East Orientation View Window screens Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

500€ / month
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 80m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Tek Ish Ekspozita, tek Rruga "Nikolla Jorga" prane Restorant Tepelena jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

1,700€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr Jepet Penthouse 2+1 Me Qira E Sapo Inves... - 150m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri Tek Rruga Him Kolli Jepet Penthouse 2+1+2 Me Qira I Sapo Investuar. Penthousi eshte lluksoz totalisht i investuar dhe organizohet ne n...