Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 2+1, Mundesi Ndarje Ne Apartamet 1+1+Garsoniere!! - 102m2

Unfurnished
224,500€

  • Kavaja Street
  • 1168
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB116123 - Tek Kompleksi "Square 21", Shitet Apartament 2+1, Si Nje Mundesi E Mire Ndarje Dhe Investimi Ne Ne Apartament 1+1 Dhe Nje Garsoniere!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102 m2 dhe siperfaqe neto 87 m2, ndodhet ne katin e shtate ne nje pallat te ri 12 katesh ne ndertim. Organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dhomen e gjumit matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe nje tualet te bollshem. Apartamenti ka orientim drejt Lindjes, cka sjell ndricim natyral. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake , dritare dopioxham termike etj. Square 21 ofron hapesira te ndriçuara dhe te bollshme, rekreative, fasada te ventiluara, izolim akustik ne brendesi te apartamenteve, hapesira te gjelberuara, lulishte, pishine, ambiente sportive, dyqane etj. Me 2 kate nentoke te dedikuar parkimit, kompleksi Square21 ofron parkim te sigurt per banoret edhe bizneset prane tij. Prona eshte ne ndertim dhe pritet te perfundoje per rreth nje vit.Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 102m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Kavaja Street
Construction Year 2023
Total Building Floors 12

Features

Elevator Balcony Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
170,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!... - 95m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Stavri Themeli

Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Apartamenti ka nje sipe...

E RE
131,200€
Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese... - 82m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Bedri Pejani

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje palllati 7 katesh me ashensor. Prona ka nje s...

232,000€
Prane Zogut Te Zi, Tek "Lion 2 Residence", Shitet Apart... - 113m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut te Zi, Tek "Lion Residence 2", Shitet apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje kompleksi te ri...