Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, Me Super Planimetri !!! - 93m2

Unfurnished
139,500€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 639
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB116073 - Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, tualet me dritare dhe nje ballkon. Orientimi i tij eshte Jug - Perendim. Kompleksi është I organizuar me dy kate parkimi nëntoke, kati përdhe dedikuar totalisht ambjenteve të biznesit dhe mbi te zhvillohen 10 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit janë: fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapot ; dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimin e zhurmave dhe termoizolim; izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve; sistem I përgatitur I ngrohjes qëndrore. Oborri i brendshem eshte nje hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, në pjesën e pasme të kompleksit, pjesa veri-lindore e tij. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 93m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2023
Total Building Floors 11

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaqe...

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...