Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, Me Super Planimetri !!! - 88m2

Unfurnished
132,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 1014
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFPB116070 - Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Super Planimetri !!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te njeres prej godinave te kompleksit dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit, dy dhomat e gjumit, tualet dhe nje ballkon. Orientimi i tij eshte Veri-Perendim. Kompleksi është I organizuar me dy kate parkimi nëntoke, kati përdhe dedikuar totalisht ambjenteve të biznesit dhe mbi te zhvillohen 10 kate banimi. Disa nga benefitet e kompleksit janë: fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapot ; dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimin e zhurmave dhe termoizolim; izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve; sistem I përgatitur I ngrohjes qëndrore. Oborri i brendshem eshte nje hapesire e plotesuar me stola dhe gjelberim, në pjesën e pasme të kompleksit, pjesa veri-lindore e tij. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 88m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2023
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmini...

185,000€
Cmim i diskutueshem

187,000€

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 Me Verand. Apartamenti Ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje siperf...