Tek ''Turdiu Center''Jepet Zyre Me Qira Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi !! - 154m2

Unfurnished

1,600€ / month

1,500€ / month

  • Rruga e Barrikadave
  • 131

Property Description

REFOB107121 - Tek Turdiu Center, ne Rruga Barrikadave , jepet me qira zyre 154 m2 . Zyra ka organizim ne pjesen e recepsionit, kuzhine moderne, tre zyra me acces me ballkonin, dy tualete dhe ballkoni. Ambienti eshte i pajisur me sistem kondicionimi Samsung Smart qe komandohet nepermjet telefonit. Zyra ka akses shume te mire i cili te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Call Center, Klinika Dentare, Mjekesore ose tipologji te ndryshme biznesi etj. Qendra ne te cilin ndodhet te ofron dhe mundesi per parkime me pagese ekstra , e mireadministruar, me sisteme sigurie 24 h. Preferohen klient per kontrata afatgjata..Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Right Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 154m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 7
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga e Barrikadave
Construction Year 2020
Total Building Floors 11

Features

Elevator Balcony Partially Furnished West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,350€ / month

2,000€ / month

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me... - 103m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mine Peza

Ne Qender te Qytetit, Rruga Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar se fundmi!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues...

1,100€ / month

1,500€ / month

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 110m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 15 te nje godine 15 kateshe, me 2 ashensor...

650€ / month
Tek Rr. E Barrikadave, Jepet Ambient Me Qira I Pershtat... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rr. e Barrikadave Jepet Ambient me Qira I Pershtatshem Per Zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne katin e 2 me nje siper...