Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha e Aviacionit, Jepet Me Qira Apartament 3+1 I Mobiluar ! - 119m2

Furnished

950€ / month

800€ / month

  • Rruga Artan Lenja
  • 141
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFOB107105 - Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha e Aviacionit, jepet apartament 3+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne pjesen e koridorit i cili ben shperndarjen ne sallon, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje dhome e cila sherben si studio, dy tualete dhe ballkoni. Mobilimi eshte i realzuar kohet e fundit me studio arkitekture duke perdorur materialet me cilesore ne aredimin e apartamenteve, elektroshtepiake eficete ne konsumin e energjise elektrike. Mud te ofrohet edhe nje post parkimi se bashku me apartamentin kundrejt nje pagese ekstra. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekore. Cmimi eshte 950 euro brutto. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensin Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 119m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Street Rruga Artan Lenja
Construction Year 2017
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Furnished West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
160,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Objekt Te S... - 123m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 122.8 m2 dhe eshte i organizuar me k...

1,000€ / month
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1 Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Buze Rruges!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me...

1,000€ / month
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit prane qendres Kristal jepet me qera apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndohet ne katin e 6-te te nje pallat...