Te Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre, Me Planimetri Te Rregullt! - 74m2

Unfurnished

600€ / month

500€ / month

  • Rruga e Dibrës
  • 74
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFOB106872 - Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar!!! Ambienti ka siperfaqe bruto 74 m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambientet e tjera, 2 zyra, 1 tualet dhe 1 ballkoni. Zyra eshte e sapo investuar, e shtruar me parket, kondicioner, ndricim dhe tualete te kompletuara. Per shkak te lokacionit dhe afersise me QSUT/Spitalit Amerikan eshte e favorshme per profile te mjekesise, klinike dentare, logopedie, etj., por edhe per profile te tjera biznesi. Objekti ka 2 ashensore te shpejte per lehtesuar levizjen e rezidenteve, sistem kamerash sigurie, etj. Ne dispoziocion te zyres mund te vendoset edhe 1 garazhd me cmim ekstra. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 74m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 4
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2023
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator Balcony Invested Recently Toilet with Window Not furnished West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
550€ / month
Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Lo... - 75m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes, prane Kishes Katolike, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 5 katesh...

500€ / month
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qera Apartament 1+1, Me Ha... - 73m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 74 m², i pozicionuar n...

530€ / month

580€ / month

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Total... - 65m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sulejman Delvina

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Apartament 1+1 Me Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje sip...