Tek Selvia, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne Ndertim Te Ri!!! - 91m2

Unfurnished

650€ / month

600€ / month

  • Rruga Gjon Buzuku
  • 250
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFOB106744 - Tek Selvia, Rruga Gjon Buzuku, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne Ndertim Te Ri!!! Zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ambieti eshte i shtruar me parket dhe eshte vendosur kondicionimi. Zyra ka orinentim veri lindje me pamje te lire nga Dajti. Objekti ku ndodhet zyra eshte i accesueshem me qendren, bankat, intituacionet, transpotin publik etj. Eshte e pershtatshme per profile zyrash marketingu, it, programin etj. Zyra disponon dokumentacion te plote per tu dhene me qera. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 91m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 10
Zone Selvia
Street Rruga Gjon Buzuku
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window Not furnished East Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
600€ / month
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...

650€ / month
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...

730€ / month
Te Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Ar... - 80m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Super Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me...