Tek Selvia, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne Ndertim Te Ri!!! - 91m2

Unfurnished

650€ / month

600€ / month

  • Rruga Gjon Buzuku
  • 284
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFOB106744 - Tek Selvia, Rruga Gjon Buzuku, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne Ndertim Te Ri!!! Zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ambieti eshte i shtruar me parket dhe eshte vendosur kondicionimi. Zyra ka orinentim veri lindje me pamje te lire nga Dajti. Objekti ku ndodhet zyra eshte i accesueshem me qendren, bankat, intituacionet, transpotin publik etj. Eshte e pershtatshme per profile zyrash marketingu, it, programin etj. Zyra disponon dokumentacion te plote per tu dhene me qera. Per nje vizite ne prone ose me teper informacion kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin 0674032997!

Property Details

Total Area 91m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 10
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga Gjon Buzuku
Construction Year 2023
Total Building Floors 10

Features

Elevator More than one Balcony Balcony Toilet with Window Not furnished East Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
229,000€
Cmim i diskutueshem
Te Farmacia 10, Shitet Super Apartament 2+1 Me Shume Dr... - 127m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Super Apartament Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 7 katesh i sapo perfunduar ipajisur me a...

E RE
550€ / month
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 115m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin 9 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor. P...

650€ / month
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...