Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Dyqan Me Hapesira Te Bollshme!!! - 102m2

Unfurnished
1,300€ / month

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 76

Property Description

REFOB106585 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, Tek Garden Residence Turdiu, Jepet Me Qira Dyqan Me Hapesira Te Bollshme!!! Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili perbehet nga 9 objekte dhe disa kate parkimi nentokesore. Kompleksi ofron hapesire rekreacionale, pishina, hapesire lojerash per femije dhe shume sherbime dhe facilitete ne nje komunitet te mire strukturuar. Njesia eshte opsenspace me siperfaqe 102m² dhe ka nje tualet. Aksesohet me 2 hyrje nga pjesa e perparme dhe e pasme e kompleksit. Ka hapesira te bollshme per vendosjen e tavolinave nese do te shfrytezohet per lokal ose restorant, por mund te jete ideal edhe per supermarket, pastrim kimik, kancelari, kopesht privat, furre buke, poste private, fast food, etj. Kompleksi ka punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades ventiluar, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markes Geberit, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, tre ashensore te nje nder markave me te njohura ne treg. Ne cdo kat do te vendosen kamera te sistemit te sigurise 24h dhe ne hyrje te objektit. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin +355674032997!

Property Details

Total Area 102m2
Status
Rented
Property Type Shop
Floor 0
Zone Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2021
Total Building Floors 12

Features

Residential Property Elevator Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

335,000€
Cmim i diskutueshem
Te Garden Residence Turdiu, Shitet Dyqan Ideal Per Inve... - 111m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Dyqan 111 m2. Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial i cili p...