Tek Shkolla Bashkuar, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra!!! - 107m2

Unfurnished

600€ / month

550€ / month

  • Rruga Njazi Meka
  • 315
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFOB106276 - Perballe Shkolles se Bashkuar, ne rrugen e Dibres, jepet me qera apartament 2+1, ne pallat te ri te 2023, me dy ashensore dhe i mireadministruar. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe strukture shume te rregullt, me siperfaqe totale 107 m2 dhe 96 m2 neto, eshte i organizuar me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme, dy tualete dhe ballkone. Ndodhet ne katin e katert teknik ose kati i peste banim te nje pallati 9-katesh. Apartamenti ka orientim drejt jugut dhe eshte totalisht i ndricuar ne menyre natyrale. Disponohen edhe 2 poste parkimi ne objekt kundrejte nje pagese ekstra. Ambienti mund te jete i pershtatshem per profile te mjeksise, klinika te ndryshme duke qene se eshte prane QSUT, Urgjences, Sptalit Amerikan. Zona e Shkolles Bashkuar vleresohet per aksesin dhe afersine me zonat qendrore te Tiranes, sherbime, shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 107m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Shkolla e Bashkuar
Street Rruga Njazi Meka
Construction Year 2023
Total Building Floors 9

Features

Residential Property Garage Elevator Balcony Not furnished South Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
600€ / month
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...

650€ / month
Tek Mozaiku Tiranes, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 96m2
Mozaiku i Tiranës - Rruga Frederik Shiroka

Te Mozaiku i Tiranes Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe...

450€ / month

500€ / month

Ne Fillim Te Freskut, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 120m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fillim Te Freskut Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totaliosht I Investuar!! . Apartamenti ka siperfaqe totale 124m2 dhe organizohet ne nje korrid...