Prane "Hilton Garden Inn Tirana", Jepet Me Qira Super Zyre Me Pamje Te Lire! - 190m2

Unfurnished
2,300€ / month

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 219

Property Description

REFOB106208 - Tek Alpas Center, jepet ambient zyre me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti ka siperfaqe 190 m2 netto dhe organizohet ne 5 ambiente zyrash, 2 tualet te kompletuar me hidrosanitare cilesore dhe nje ballkon me nje pamje fantastike jug perendim. Aktualisht eshte i shtruar me parket si dhe ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj. Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe kondicionim. Cmimi eshte 2300 euro neto. Zona te ofron shume facilitete si afersi me institucionet, bankat, noteri per cdo profil biznesi. Qendra Alpas eshte me elitaria e viteve te fundit dhe krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo biznes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambienti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore biokimik, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal ne nr +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 190m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 8
Zone Blv. Gjergj Fishta
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2018
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Residential Property Elevator Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

600€ / month
Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 M2 Me Qir... - 70m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1...