Qender Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Zyre ose Banim! - 210m2

Furnished
1,900€ / month

  • Rruga Abdi Toptani
  • 164
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFOB102754 - Ne Qender te Tiranes jepet apartament me qira per Zyra ose banim me nje pamje fantastike nga Sheshi Skenderbej. Apartamenti ndodhet ne nje nga qendrat me te mira ne Tirane, me kushte teper cilesore me 2 ashensore dhe i mireadministruar. Hapesira e brendshme 210 m2 eshte e organizuar ne e sallonit te bollshem ,kuzhine te vecuar , 3 dhoma gjumi te bollshme e te ndricuara, 2 tualete te gjitha te arreduara ne menyre bashkekohore si dhe 2 ballkone. Orientim eshte Jug lindje perendim dhe ofron ndricim natyral pergjate gjithe dites. Apartameni eshte i shtruar me mermer cilesore,ka sistem qendror ftohje/ngrohje, grila me telekomand dhe sistem sigurie qe kontrollohen hyrje daljet. Apartamenti eshte i pershtatshem per profile te ndryshme zyrash si programimi, marketimi, ekspert kontabel etj,amsada, kompani prestigjoze. Cmimi eshte 1900 euro netto i diskutueshem. Se bashku me apartamentin vjen dhe nje post parkimi kundrejt nje pagese ekstra. Per me shume informacione ose ne vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 210m2
Status
Rented
Property Type Apartment 3+1
Floor 13
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Abdi Toptani
Construction Year 2005
Total Building Floors 13

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Storehouse Furnished South Orientation East Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per... - 146m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu 1 Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra Buze Rruges!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me...

1,350€ / month

2,000€ / month

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me... - 103m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mine Peza

Ne Qender te Qytetit, Rruga Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar se fundmi!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues...

1,800€ / month
Cmim i diskutueshem

2,000€ / month

Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznes... - 140m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Naim Frashëri

Tek Ish-Ambasada Jugosllave, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 6 kateshe te mireadministrua...