Tek Alpas Center, Jepet Super Ambient Zyre 70 m2 Me Qira! - 70m2

Unfurnished
600€ / month

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 74

Property Description

REFOB102707 - Tek Alpas Center, jepet ambient komercial me qira per aktivitete te ndryshme, me nje lokacion fantastik . Ambienti organizohet ne 2ambiente zyrash,1 tualet te kompletuar me hidrosanitare cilesore dhe nje ballkon me nje pamje fantastike jug perendim. Ambienti mund te riorganizohet ne vartesi te kerkesave te klientit. Aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj. Ambjenti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe kondicionim. Cmimi eshte 600 euro netto. Ofrohet edhe 1 post parkimi kundrejt pageses ekstra. Zona te ofron shume facilitete si afersi me institucionet, bankat, noteri per cdo profil biznesi. Qendra Alpas eshte me elitaria e viteve te fundit dhe krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo biznes. Preferohen kliente per kontrata afatgjata. Ambjenti eshte ideal per tu shfrytezuar per laboratore biokimik, klinike dentare, zyra kontabiliteti, programimi, zyre arkitekture etj.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 70m2
Status
Rented
Property Type Office
Floor 3
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Not furnished South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

E RE
550€ / month
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zy... - 98m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 6 te nje godine 11 kateshe, me 2 ashensor...

600€ / month
Cmim i diskutueshem

700€ / month

Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre 57 m2 me qera. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me acces te kufizuar vetem per r...