Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 95m2

Furnished
170,000€

  • Rruga Stavri Themeli
  • 156
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707586 - Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto 95.2 m2 dhe siperfaqe neto 86.84 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualet. Apartamenti eshte i investuar: shtruar me parket, dritare dopioxham, kondicioner, mobilim i ri. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 95m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Street Rruga Stavri Themeli
Construction Year 2014
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Elevator Balcony Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

165,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim i ri me ashensor dhe...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...

E RE
179,000€
Tek Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 2+1+Verand... - 160m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Tek Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Orientim Perfekt Dhe Kubature Te Rregullt. Apartamenti Ka siperfaqe totale 160 m2, nga te...