Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! - 66m2

Unfurnished
89,700€

  • Boulevard Kashar
  • 47
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707575 - Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 66.42 m2 dhe siperfaqe neto 56.96 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte jug, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Momentalisht ndertimi ndodhet ne faze perfundimtare dhe pritet te perfundoje brenda muajit dhjetor 2024. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 66m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Boulevard Kashar
Construction Year 2024
Total Building Floors 5

Features

Elevator Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
350€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Misto Mame, Tek Pallatet Cabej, Jepet Me Qira Aparta... - 55m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame, Tek Pallatet Cabej, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati 9 katesh, me ashenso...

E RE
90,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1 Nderti... - 67m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1 Ndertim I Sapo Perfunduar !!! Apartament me siperfaqe bruto 67.3 m2, neto 58.2 m2 ndodhet ne katin e...

E RE
80,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, neto 54 m2 ndodhet ne katin e fundit...