Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! - 125m2

Furnished
650€ / month

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 88
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707570 - Tek Zogu I Zi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 125 m2. Prona organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon 2 dhoma matrimoniale, secila me dalje ne ballkon, 2 tualete, njeri prej te cileve me dritare. Apartamenti eshte investuar se fundmi: instalime hidraulike- elektrike, patinuar, shtruar me parket, vetrata dopioxham, kaldaje , kondicioner, mobilim i ri. Prona ka orientim jug- lindje , duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 125m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2007
Total Building Floors 11

Features

Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
450€ / month
Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 75m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka nje siperfa...

E RE
550€ / month
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 115m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin 9 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor. P...

258,000€
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 117m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen E Durresit, Perballe Colosseut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!! Apartementi ndodhet ne katin e 3-banim te nje ndertimi 10-katesh...