Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 76m2

Furnished

116,000€

114,000€

  • Bulevardi Zhan D'Ark
  • 254
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707556 - Perballe Maternitetit Te Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto 76 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, kend i vecuar gatimi, dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome gjumi femijesh, tualet me dritare. Apartamenti esthe totalisht i investuar: shtruar me parket, instalime hidraulike- elektrike, vetrata dopioxham,. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 76m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Bulevardi Zhan D'Ark
Construction Year 1988
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Furnished South Orientation Toilet with Window

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
120,000€
Okazion Kleringu! Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartame... - 96m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Beniamin Kruta

Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje ndertimi...

E RE
108,500€
Tek Kompleksi Univers City, Prane Qtu Shitet Apartament... - 121m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne faze perfundimi. Kompleksi...

E RE
125,000€
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Shitet Apartament 2+1+... - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 104 m2, neto 93.8 m2 ndodhet ne katin...