Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 79m2

Unfurnished
118,200€

  • Rruga Aleksandër Moisiu
  • 102
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707527 - Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 7 kateshe, te mireadministruar me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 78.8 m2 dhe siperfaqe neto 70.8 m2. Apartamenti organizohet nga: salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualet i aksesueshem nga korridori. Prona eshte e investuar: instalime hidraulike - elektrike, sistem kapot, vetrata dopioxham, shtruar me parket ( dhoma matrimoniale).Orientimi i apartamentit eshte lindje, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Aparamenti eshte i pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit : +355674032977!!!

Property Details

Total Area 79m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Aleksandër Moisiu
Construction Year 2019
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Elevator Balcony Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
125,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Idea... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Delijorgjit Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apar...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

128,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 75m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, Tek Rezidenca San Paulo Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto 75.4m2 dhe siperfa...