Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! - 91m2

Furnished
95,000€

  • SH54
  • 318
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707495 - Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe neto 90.5 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shpendares, salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Prona eshte totalisht e investuar: shtruar me parket, vetrata dopioxham, kondicioner ne cdo dhome, izolim akustik, izolim termik, tavan i varur led. Ne pjesen e jashtme, apartamenti ka dalje te dedikuar ne oborr, i cili eshte ne perdorim dhe funksion te apartamentit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 91m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 0
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street SH54
Construction Year 2016
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Furnished North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
96,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje...

E RE
91,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfund... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfundimtare te Punimeve!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-banim ne nje nga godinat dhe organizohet...

E RE
101,900€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Ke... - 75m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperf...