Tek Univers City, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Kleringu!!! - 208m2

Unfurnished
174,200€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 33
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707437 - Tek Univers City, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 143,37 m2, siperfaqe neto 129.64 m2 dhe siperfaqe verande 65.41 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, sallon ndenje me kend gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. Apartamenti ka 2 veranda ( ne jug dhe veri) duke mundesuar akses per secilin nga ambientet. Orientimi i apartamentit eshte jug-veri. Momentalisht ndertimi ndodhet ne faze instalimesh hidraulike-elektrike dhe pritet te perfundoje brenda muajit tetor 2024. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 208m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 0
Zone Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Street Rruga Gryka e Kaçanikut
Construction Year 2024
Total Building Floors 9

Features

Veranda Elevator Invested Recently Not furnished South Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

165,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 141m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Aleksandri i Madh

Ne Astir, tek rruga "Aleksandri i Madh", pallati Everest, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje...

180,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt... - 120m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Gjergj Legisi

Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe Neto 120 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 8-katesh te m...

147,000€
Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Kom... - 128m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Prane Sheshit Shqiponja, Shitet Apartament 3+1+2, Me Mundesi Pagese Me Keste! Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranës, pozicioni I “Akses Tira...