Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! - 262m2

Unfurnished
2,950€ / month

  • Rruga e Dibrës
  • 20

Property Description

REFLC707431 - Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe ka nje siperfaqe neto 196 m2. Prona organizohet nga nje hapesire open space e pajisur me fasade xhami ne te dy anet e saj. Mund te perdoret per veprimtari te ndryshme biznesi: market, sallon bukurie, klinike dentare, zyra etj. Sipas veprimtarise qe do te ushtrohet, ofrohet si opsion perdorimi i verandes me siperfaqe 158 m2 me cmim ekstra. Vlera e parashikuar e qirase eshte neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Property Details

Total Area 262m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2024
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Veranda Elevator Invested Recently Not furnished West Orientation North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

3,000€ / month
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 422m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe...

8,580€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Kryqezimit Te Farmacise 10, Jepet Me Qira Godine... - 715m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Kryqezimit Farmacise 10 Jepet Me Qera Godine 5 Katshe Buze Unazes!!! Godina organizohet ne 5 kate ku katet nga 1 deri ne katin e 4 jane 141 m2 d...

2,025€ / month
Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open S... - 135m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Open Space Ideal Per Bar-Kafe!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej godinave te kompleksit dhe k...