Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire!!! - 80m2

Furnished
300€ / month

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 26
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707420 - Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 ( i fundit) te nje pallati me ashensor dhe ka nje siperfaqe 80 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi, dhome gjumi, tualet me dritare, verande e aksesueshme nga te gjitha ambientet. Orientimi i apartamentin eshte perendim dhe ofron pamje te lire. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 6
Zone Fresk - Linze - Dajt
Street Rruga Shefqet Kuka
Construction Year --
Total Building Floors 6

Features

Veranda Elevator Toilet with Window Furnished West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

350€ / month

400€ / month

Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

73,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire !!! - 61m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 61 m2, neto 55 m2 ndodhet ne katin e 3-te banim te...

72,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Dhe Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 59.6 m2, neto 54.3 m2 ndodhet...