Tek Kodrat e Selites, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!!! - 69m2

Unfurnished
104,000€

  • Rruga Gjin Gjergji
  • 125
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707416 - Tek Kodrat e Selites, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje godine 3 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 69 m2 dhe siperfaqe neto 58.5 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale, tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron qetesine dhe cdo facilitet te mundshem per nje jetese komode. Momentalisht godina ndodhet ne faze perfundimtare dhe pritet te behet i banueshem brenda nje periudhe 1 mujore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 69m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 1
Zone Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Street Rruga Gjin Gjergji
Construction Year 2024
Total Building Floors 3

Features

Balcony Invested Recently Not furnished North Orientation View Residential Property

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
110,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender Te Sarandes, Shitet Super Apartament 1+1 Me O... - 71m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande Prane Qendres 10 minuta larg plazhit, Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me a...

E RE
96,000€
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt... - 64m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Ne Yzberisht, Tek Bulevardi Migjeni Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 64 m2, Neto 54.34 m2 ndodhet ne katin e...

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...