Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! - 75m2

Furnished
257,500€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 39
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707412 - Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto 75.6 m2. Prona organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatim te vecuar, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh me dalje ne ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perendim, duke mundesuar ndricim natyral. Prona shitet e mobiluar si ne foto. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, prane qendres, ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 75m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Petro Nini Luarasi
Construction Year 1985
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

350€ / month
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 120m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi me 3 kate dhe organizohet nga korridori s...

700€ / month
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...