Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! - 275m2

Unfurnished
298,400€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 51
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707411 - Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 105.99 m2, siperfaqe neto 93.8 m2 dhe siperfaqe verande 169 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Secili nga ambientet ka akses ne verande. Orientimi i apartamentit eshte perendim, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Bashke me apartamentin ofrohet garazh i perfshire ne cmim. Momentalisht godina ndodhet ne faze perfundimtare sdhe behet i banueshem brenda nje periudhe te shkurter. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 275m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Veranda Garage Elevator Invested Recently Toilet with Window Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

113,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Tek Materniteti I Ri, Ne Rezidencen Eshli,... - 84m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Ramiz Zakja

Tek Eshli Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe org...

242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 207m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

132,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Xhamllik, Shitet Apartament 2+1, I Sapo Investuar!!! - 75m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Xhamllik, buze rruges Xhanfize Keko, afer Profarmes, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5...