Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! - 207m2

Unfurnished
242,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 59
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707409 - Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 105.99 m2, siperfaqe neto 93.8 m2 dhe siperfaqe verande 101 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kendin e gatimit, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Secili nga ambientet ka akses ne verande. Orientimi i apartamentit eshte perendim, duke mundesuar ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Bashke me apartamentin ofrohet garazh i perfshire ne cmim. Momentalisht godina ndodhet ne faze perfundimtare shtrimi me parket dhe behet i banueshem brenda nje periudhe 1 mujore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 207m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2024
Total Building Floors 8

Features

Veranda Garage Elevator Invested Recently Toilet with Window Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

115,000€
Tek Varri Bamit, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 73m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Xhamllik, Prane Artisti Lounge Me Pamje Nga Rruga Kryesore, Shitet Apartament 2+1 me hapsira te bollshme dhe i investuar. Apartamenti ndodhet ne ka...

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Ne Komune Te Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

113,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Tek Materniteti I Ri, Ne Rezidencen Eshli,... - 84m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Ramiz Zakja

Tek Eshli Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe org...