Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! - 101m2

Furnished
257,500€

  • Rruga Pjeter Budi
  • 110
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707402 - Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion dhe Orientim Perfekt!!! Prona eshte e ndare ne apartament 2+1 dhe garsoniere, secila me hyrje te vecante, ndodhet ne katin 3 te nje pallati 5 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 101.23 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi, 3 dhoma matrimoniale, njera prej te cilave me dalje ne ballkon, 2 tualete. Prona eshte e investuar: shtrimi me parket, kondicioner dhe shitet e mobiluar si ne foto. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje-perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 101m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga Pjeter Budi
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

262,600€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 184m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Procelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti nodhet ne katin 5 te nje godine 8 kateshe, me 2 ash...

252,000€
Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobilua... - 162m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kroit

Te Kopshti Zoologjik Shitet Apartament 3+1+2 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor...

770,000€
Cmim i diskutueshem

795,000€

Tek Downtown One, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pamj... - 220m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Ne Kryqezimin e Rruges se Elbasanit Me Bulevardin Bajram Curri, Ne Zemer Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete + Depo + Dy Ballkone Tek Do...