Ne Astir, Prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! - 412m2

Furnished
770,000€

  • Rruga Tom Plezha
  • 42

Property Description

REFLC707394 - Ne Astir, prane Pasticeri Nela 5, Shitet Njesi Biznesi, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje apallati 10 katesh, te mireadministruar me ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 412 m2 dhe siperfaqe neto 378.5 m2. Ambienti eshte i ndare me gips ne 8 ambiente dhe mund te kthehet lehtesisht ne gjendjen e meparshme si openspace. Prona ndodhet buze rruge dhe eshte e pajisur me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi: bar-restorant, qender esetike, qender kursesh etj. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te plote hipotekor. Momentalisht ambienti perdoret si kopesht femijesh dhe gjeneron te ardhura te kenaqshme, duke e bere nje mundesi ideale investimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!.

Property Details

Total Area 412m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Tom Plezha
Construction Year 2017
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

363,000€
Ne Astir, Shitet Dyqan Ne Kompleks Te Ri Me Mundesi Pag... - 130m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Njesi Biznesi Me Mundesi Pagese Me Keste. Ambienti me siperfaqe...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...

1,200€ / month
Ne Kombinat, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Siperfaqe... - 400m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Shaban Bardhoshi

Ne Kombinat Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Siperfaqe Te Bollshme! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 2 kateshe. Organizohet nga nje ambje...