Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! - 75m2

Furnished
450€ / month

  • Rruga e Dibrës
  • 46
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707389 - Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kateshe, pa ashensor . Prona ka nje siperfaqe neto 75 m2. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar , dhome matrimoniale, ballkon, depo, tualeti. Prona eshte e investuar: shtrimi me parket, dritare dopioxham me grile, kondicioner, mobilim i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilaire The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 75m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 3
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2001
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Storehouse Furnished North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
118,200€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te R... - 79m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 7 kateshe, te mireadministruar me ashen...

E RE
550€ / month
Tek Komuna E Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira A... - 76m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, Prane Big Market, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Me Orientim dhe Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallat...

500€ / month
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...