Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! - 115m2

Furnished
500€ / month

  • Rruga e Dibrës
  • 26
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707388 - Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kateshe, pa ashensor . Prona ka nje siperfaqe bruto 115 m2 dhe siperfaqe neto 107. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi, dhome matrimoniale, dhome gjumi femijesh, ballkon, depo, tualeti. Prona eshte e investuar: shtrimi me parket, dritare dopioxham me grile, kondicioner, mobilim i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilaire The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 115m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2001
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Storehouse Furnished South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
148,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim... - 110m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1, ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim ne nje godine banimi dhe sherbimi m...

600€ / month
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje s...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...