Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira te Bollshme!!! - 128m2

Unfurnished
196,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 70
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707381 - Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje godine 10 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 128.1 m2 dhe siperfaqe neto 111 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Momentalisht obkjekti ndodhet ne faze perfundimtare shtrimi me pllake dhe pritet te behet i banueshem ne shtator. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobililare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 128m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...

199,800€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 111m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfek...