Tek Bulevardi i Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! - 139m2

Unfurnished
214,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 45
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707380 - Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 139.3 m2 dhe siperfaqe neto 120.7 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, dhome matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Momentalisht obkjekti ndodhet ne faze perfundimtare shtrimi me pllake dhe pritet te behet i banueshem ne shtator. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobililare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 139m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Not furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

210,000€
Tek Fresku, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Fant... - 162m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Tek Fresku, prane Ana Market, Shitet Apartament 3+1+2 Me pamje fantastike. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

216,000€
Cmim i diskutueshem
Pas Viles Gold, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje... - 121m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Gjon Buzuku

Pas Viles Goldi, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Pamje Spektakolare!!! Apartamenti ndodht ne katin e shtate banim (i teti nga toka) i nje ndertimi te...

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...