Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rruge!!! - 38m2

Unfurnished
400€ / month

  • Rruga Mine Peza
  • 52

Property Description

REFLC707364 - Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 5 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 38 m2. Organizohet nga nje ambient dhe tualeti. Prona mund te perdoret per zyra te ndryshme: zyre avokatie, zyre projektesh, zyre punesimi etj. Ne pjesen e jashtme, ambienti eshte i pajisur me fasade xhami, duke bere te mundur reklamimin e biznesit. Qiraja eshte reklamuar ne vleren neto. Ambienti lirohet ne date 1 qershor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 38m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 1
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Mine Peza
Construction Year --
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Not furnished South Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
1,200€ / month
Tek Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Loka... - 130m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ring Center, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!! Ambienti ndodhet ne katin 7 te nje gidine te pajisur me ashensor. Prona ka nje...

400€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Avid Jepet Me Qira Dyqan!!! - 23m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Kompleksi Avid Prane Bulevardit Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej...

350€ / month
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Ne Nderti... - 63m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Tek Ali Demi, prane Raiffeisen Bank, Jepet Ambient Per Zyra, Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit...