Ne Astir, Prane Tirana Bank, Jepet me Qira Ambient Open Space Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! - 80m2

Unfurnished
800€ / month

  • Rruga Joklin Persi
  • 21

Property Description

REFLC707350 - Ne Astir, Prane Tirana Bank, Jepet me Qira Ambient Open Space Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje vile dy kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 80 m2. Ambienti organizohet ne nje hapesire open space dhe tualeti. Prona ka fasade xhami, duke mundesuar reklamimin e biznesit. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi: zyra te ndryshme, bar-kafe, klinike dentare, parukeri. Cmimi i qirase eshte reklamuar ne vleren bruto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 1
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Joklin Persi
Construction Year --
Total Building Floors 2

Features

Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

190,000€

230,000€

Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetr... - 124m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambjente k...

41,000€
Ne Kombinat, Shitet Ambjent Biznesi Buze Rruge!! - 28m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Hamdi Cenojmeri

Ne Kombinat, ne Rrugen Hamdi Cenojmeri, shume afer me Rrugen e Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim. Dyqani me siperfaqe totale 28 m2, ndodhet n...

60,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Kombinat, Shitet Ambjent Buze Rruge!! - 36m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Fabrika e Qelqit

Ne Kombinat, ne Rrugen Fabrika e Qelqit, Shume afer meRrugen e Kavajes, Shitet Dyqan Perfekt Per Investim.!!! Dyqani me siperfaqe totale 36 m2, ndodhe...