Ne Rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles Se Kuqe, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! - 108m2

Furnished
175,000€

  • Rruga Qemal Stafa
  • 125
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLC707340 - Ne Rrugen Qemal Stafa, prane Shkolles Se Kuqe, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati 10 katesh, me 2 ashensor. Prona ka nje siperfaqe bruto 107.6 m2, siperafaqe neto 72.97 m2 dhe siperfaqe verande 23.64 m2. Apartamenti organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes me kend gatimi , dhome matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome gjumi femijesh, tualet i aksesueshem nga korridori, verande e aksesueshme nga te gjitha ambientet. Orientimi i apartamentit eshte lindje. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Momentalisht godina ndodhet ne faze suvatimi dhe behet i banueshem ne dhjetor 2024. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 108m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Street Rruga Qemal Stafa
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Veranda Elevator Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

176,500€
Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmi... - 126m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Javer Malo

Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07m² nga ku 102.8m² eshte siperfaqe neto dhe...

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me V... - 141m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti 61

Prane Inxhinieris Se Ndertimit Shitet Apartament 2+1 Me Verand!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga 6 katet te nje pallati te mireadministruar me a...

170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe orga...