Ne Rrugen E Kosovareve, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! - 25m2

Furnished
380€ / month

  • Rruga e Kosovarëve
  • 39
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFLC707332 - Ne Rrugen E Kosovareve, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! Garsonierja ndodhet ne katin 1 te nje pallati pa ashensor dhe ka nje siperfae neto 25 m2. Prona eshte rinovuar dhe mobiluar se fundmi: mobilim i ri, shtrimi me parket, kondicioner. Zona ne te cilen ndodhet prona eshte nder me te kerkuarat pasi ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 25m2
Status
Active
Property Type Studio apartment
Floor 1
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga e Kosovarëve
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Invested Recently Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
450€ / month
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht E Inve... - 45m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Garsoniere Totalisht e Investuar!!! Garsonierja ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministrua...